Kde a kdy cvičíme

 

Přehled kurzů

 

PRAHA | BENEŠOV | BEROUN | BRANDÝS NAD LABEM | BRNO | DOMAŽLICE | JIHLAVA | KLADNO | KRALUPY NAD VLTAVOU | KUŘIM | LITOMĚŘICE | LYSÁ NAD LABEM | MĚLNÍK | MLADÁ BOLESLAV | MOHELNICE | NERATOVICE | OLOMOUC | OSTRAVA | PLZEŇ | ROUDNICE NAD LABEM | ŘÍČANY | SLANÝ | SVOJETICE | ŠUMPERK | TACHOV | TRUTNOV | ÚSTÍ NAD LABEM | ŽABONOSY |

PRAHA

Praha 1 Národní třída | Praha 2 Slovenská  | Praha 3 Žižkov | Praha 4 PodolíPraha 4 Modřany | Praha 4 Chodov | Praha 4 Krč | Praha 5 SmíchovPraha 5 Luka | Praha 6 Dejvice | Praha 7 Holešovice Dělnická | Praha 7 Holešovice Letohradská | Praha 7 Karlín | Praha 9 Ládví  |  Vyšší policejní škola MV | Praha 10 Vršovice |

KURZY zima 2022/2023

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
SEMESTR 19.9. 2022- 10.2. 2023
PONDĚLÍ+STŘEDA Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ | 12:30 (90min) | Jan Kobliha
PONDĚLÍ+STŘEDA Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ | 19:00 (90min) | Michal Široký
ÚTERÝ Začátečníci P0/P1 | ÚT | 12:30 (90min) | František Hozlinger 1x týdně
STŘEDA Začátečníci P0/P1 | STŘ | 07:30 (90min) | Jan Kobliha 1x týdně
ÚTERÝ+ČTVRTEK Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 07:30 (90min) | František Hozlinger
PÁTEK Začátečníci P0/P1 | PÁ | 19:00 (90min) | František Hozlinger 1x týdně

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
SEMESTR 19.9. 2022- 10.2. 2023
PONDĚLÍ Pokročilí G2 | Po | 07:30 (90min) | Jan Kobliha 1x týdně
PONDĚLÍ+STŘEDA Středně pokročilí P3/P4 | PO + STŘ | 17:30 (90min) | Michal Široký
PONDĚLÍ+STŘEDA Středně pokročilí P2/P3 | PO + STŘ | 20:30 (90min) | Michal Široký
ČTVRTEK Pokročilí G | ČT | 12:30 (90min) | František Hozlinger 1x týdně
ÚTERÝ+ČTVRTEK Pokročilí P4/P5 | ÚT+ČT | 17:30 (90min) | Jan Kobliha
ÚTERÝ+ČTVRTEK Stará garda | ÚT+ČT | 19:00 (90min) | Jan Kobliha
PÁTEK Středně pokročilí P2/P3 | PÁ | 16:30 (90min) | František Hozlinger 1x týdně

COMBAT TŘÍDA
SEMESTR 19.9. 2022- 10.2. 2023
PÁTEK Combat třída | 18:00 (60min) | PÁ | František Hozlinger 1x týdně

JUNIOŘI 14 – 17 let
SEMESTR 12.9. 2022- 10.2. 2023
PONDĚLÍ Junioři | PO | 16:30 (60min) | Michal Široký 1x týdně SKUPINA JIŽ NAPLNĚNA
ÚTERÝ+ČTVRTEK Junioři | ÚT+ČT | 16:30 (60min) | Jiří Stanislav/ František Hozlinger 1/2x týdně SKUPINA JIŽ NAPLNĚNA

 

Tělocvična Vinohrady Slovenská

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
SEMESTR 19.9. 2022- 10.2. 2023
PONDĚLÍ Začátečníci P0/P1 | PO | 20:00 (90min) | Jan Svěcený 1x týdně
ČTVERTEK Začátečníci P0/P1 | ČT | 18:30 (90min) | Jakub Dražan 1x týdně

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
SEMESTR 19.9. 2022- 10.2. 2023
PONDĚLÍ+STŘEDA Mírně+Středně pokročilí P1/P2/P3| PO + STŘ | 18:30 (90min) | Jan Svěcený
ÚTERÝ Stará garda | ÚT | 19:00 (90min) | Jakub Dražan 1x týdně
ÚTERÝ Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT | 20:30 (90min) | Jakub Dražan 1x týdně

FIGHTING TŘÍDA
SEMESTR 21.9. 2022- 8.2. 2023
STŘEDA Fighting třída | 20:00 (90min) | STŘEDA | Jan Svěcený 1x týdně

DĚTI
SEMESTR 14.9. 2022- 10.2. 2023
STŘEDA Třída pro děti 8-10 let | STŘ | 17:30 (60min) | Anna Reyttová
ČTVRTEK Třída pro děti 10-13 let | ČT | 17:30 (60min) | Jakub Dražan SKUPINA JIŽ NAPLNĚNA

 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
SEMESTR 19.9. 2022- 10.2. 2023
PONDĚLÍ Začátečníci P0/P1 | PO| 20:00 (90min) | Jakub Dražan 1x týdně
ÚTERÝ+ČTVRTEK Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT| 19:40 (90min) | Karel Herzinger

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
SEMESTR 19.9. 2022- 9.2. 2023
PONDĚLÍ+STŘEDA Středně pokročilí P2/P3 | PO+STŘ| 18:30 (90min) | Jakub Dražan
STŘEDA Stará garda | STŘ | 20:00 (90min) | Jakub Dražan 1x týdně
ÚTERÝ+ČTVRTEK Středně pokročilí P3/P4 | ÚT+ČT | 18:10 (90min) | Karel Herzinger

DĚTI
SEMESTR 13.9. 2022- 7.2. 2023
ÚTERÝ Třída pro děti 8-11 let | ÚT | 17:10 (60min) | Karel Herzinger

 

Tělocvična Žižkov

ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
SEMESTR 19.9. 2022- 10.2. 2023
Začátečníci P0/P1 | STŘ | 18:00 (120min)| František Holzinger 120min

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
SEMESTR 19.9. 2022- 6.2. 2023
PONDĚLÍ Pokročilí P4/P5 | PO | 18:00 (120min)| František Holzinger 120min

JUNIOŘI 14-17 let
SEMESTR 12.9. 2022- 8.2. 2023
PONDĚLÍ+STŘEDA Třída JUNIOŘI | PO+STŘ | 17:00 (60min) | František Holzinger

DĚTI
SEMESTR 14.9. 2022- 10.2. 2023
STŘEDA Třída pro děti 10-13 let | STŘ | 16:00 (60min) | František Holzinger

 

Tělocvična Chodov

ZŠ Donovalská
Donovalská 1684
148 00, Praha – Chodov

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
SEMESTR 21.9. 2022- 8.2. 2023
STŘEDA Mírně pokročilí + Začátečníci P0/P1/P2 | STŘ | 19:00 (90min) | Šimon Černý 1x týdně

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
SEMESTR 21.9. 2022- 10.2. 2023
STŘEDA Mírně pokročilí + Začátečníci P0/P1/P2 | STŘ | 19:00 (90min) | Šimon Černý 1x týdně

DĚTI
SEMESTR 21.9. 2022- 10.2. 2023
STŘEDA Děti 8-11 let | STŘ | 18:00 (60min) | Šimon Černý

 

Tělocvična Holešovice Dělnická

MMA self defence gym
Dělnická 51, 49a
170 00, Praha 7

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
SEMESTR 20.9. 2022- 31.1. 2023
ÚTERÝ Stará garda | ÚT | 18:30 / 90min/ Hugo Kysilka 1x týdně

DĚTI
SEMESTR 15.9. 2022- 2.2. 2023
ČTVRTEK Třída pro děti 9-11 let | ČT | 17:00 (60min) | Pavel Ditmar

 

Tělocvična Letohradská

ZŠ Letohradská
Letohradská 370/1
170 00 Praha 7

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
SEMESTR 21.9. 2022- 1.2. 2023
STŘEDA Začátečníci P0/P1 |STŘ |18:45 (90min) | Hugo Kysilka

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
SEMESTR 20.9. 2022- 1.2. 2023
ÚTERÝ Mírně pokročilí P1/P2 |ÚT |19:00 (120min) | Jan Kodeš 120min

 

Tělocvična Karlín

Křižíkova 85
Karlín, Praha 8

TŘÍDA PRO ŽENY
SEMESTR 21.9. 2022- 1.2. 2023
STŘEDA Třída pro ženy Začátečnice | STŘ | 18:30(120min) |Koštířová 120min

DĚTI
SEMESTR 14.9. 2022- 1.2. 2023
STŘEDA Třída pro děti 7-10 let | STŘ | 16:30 (60min) | Pavel Ditmar
STŘEDA Třída pro děti 10-14 let | STŘ | 17:30 (60min) | Pavel Ditmar

 

Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
SEMESTR 20.9. 2022- 1.2. 2023
ÚTERÝ Začátečníci P0/P1 | ÚT | 19:15 (120min)| Pavel Novotný 120min

DĚTI

SKUPINA JIŽ NAPLNĚNA
SEMESTR 13.9. 2022- 31.1. 2023
ÚTERÝ Třída pro děti 10-14 let | Út | 18:15 (60min) | Pavel Novotný

 

Tělocvična Krč

Fitness Action
Štúrova 1284/20
Praha 4 – Krč

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
SEMESTR 19.9. 2022- 6.2. 2023
PONDĚLÍ Začátečníci P0/P1 |PO | 19:00 (90min) | Jiří Stanislav 1x týd

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
SEMESTR 21.9. 2022- 9.2. 2023
STŘEDA Středně pokročilí P2/3 |STŘ | 19:00 (90min) | Jiří Stanislav 1x týd

DĚTI
14.9. 2022- 1.2. 2023
STŘEDA Třída pro děti 8-11 let | STŘ | 17:00 (60min) | Monika Hrušová

 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
SEMESTR 19.9. 2022- 6.2. 2023
PONDĚLÍ Začátečníci P0/P1 | PO |18:30 (90min) | Jan Koděš 1x týd

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
SEMESTR 21.9. 2022- 8.2. 2023
STŘEDA Mírně pokročilí P1/P2| STŘ |18:00 (90min) | Karel Herzinger 1x týd

DĚTI
SEMESTR 12.9. 2022- 6.2. 2023
PONDĚLÍ Třída pro děti 9-12 let | PO | 17:00 (60min) | Pavel Ditmar

 

Tělocvična FTVS Dejvice

FTVS
José Martího 269/31
Praha 6

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
SEMESTR 21.9. 2022- 1.2. 2023
STŘEDA Začátečníci P0/P1 | STŘ |20:OO (90min) | Karel Herzinger 1x týd

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
SEMESTR 19.9. 2022- 30.1. 2023
PONDĚLÍ Středně pokročilí P2/P3 | P0 |20:OO (90min) | Karel Herzinger 1x týd

 

Tělocvična Vršovice

Sportcentrum 10
Kodaňská 61B/45
10100, Praha 10 – Vršovice

DĚTI
SEMESTR 12.9. 2022- 6.2. 2023
STŘEDA Třída pro děti 6-10 let | STŘ| 16:00 (60min) Anna Reyttová|

KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids

 

BRNO

 

 

Tělocvična Gym&Joy

Špitálka 37,
Brno-střed

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 5.4.2022
Začátečníci | ÚT+ČT | 19:00 | 90min | Filip Slunský
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 19:00 | 90min | Filip Slunský

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
Nábor 4.4.2022
Pokročilí | PO+ST | 19:45 | 90min | Filip Slunský

Nábor 5.4.2022
Mírně pokročilí | ÚT+ČT | 20:30 | 90min | Filip Slunský

KONTAKT
EMAIL: filip.slunsky@kravmaga.cz
TEL: Filip Slunský 773 883 322
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaBrno

 

 

 

KLADNO

SKS Arena Kladno

U Výtopny 2341
Kladno

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
kurzy 2020
Začátečníci | 18:15 | 60min | Tomáš Martinovský

KONTAKT
EMAIL: martinovsky.tomas@seznam.cz,
TEL: +420603192010
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/kravmagasksarena

 

 

 

 

PLZEŇ

SÁL ČERNICE

V Hliníku 12
Plzeň, 326 00

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
12.9.2022 – 25.1.2023
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci| PO+STŘ | 17:00-18:30 (90min) | Jan Votava

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
12.9.2022 – 25.1.2023
Pokročilí | PO+ST | 17:00-18:30 (90min) | Jan Votava
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

DĚTI
14.9.2022 – 25.1.2023
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Děti 8-14 let | STŘ | 16:00-17:00 (60min) | Jakub Lindauer, Jan Votava

KONTAKT
EMAIL: jan.votava@kravmaga.cz
TEL: +420 607 798 795
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/IKMFKRAVMAGAPLZEN

 

 

 

ŘÍČANY

 

 

ZŠ U Říčanského lesa

ZŠ U Říčanského lesa
Školní 2400
Říčany

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
7.9.2021 – 21.6.2022
Začátečníci | ÚT+ČT | ÚT 19:00 + ČT 19:30 | (90min) | Pavel Martínek
V případě zájmu kontaktuje instruktora.

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
7.9.2021 – 21.6.2022
Pokročilí | ÚT + ČT | ÚT 19:00 + ČT 19:30 | 90min | Pavel Martínek

 

ZŠ Nerudova

Nerudova 481
Říčany, 25101

DĚTI
7.9.2021 – 21.6.2022
DĚTI 7-9 let | ÚT | 16:00 (60min) | Pavel Martínek
DĚTI 10-13 let | ÚT | 17:00 (60min) | Pavel Martínek
V případě zájmu kontaktuje instruktora.

KONTAKT
EMAIL: pavel.martinek@kravmaga.cz
TEL:  +420 607 579 611
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaRicany

 

 

 

MĚLNÍK

 

 

Tělocvičná jednota Sokol

Tyršova 95,
276 01, Mělník

 

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 8.11.2021 a 10.11.2021 od 20:00
200Kč/trénink nebo 1400Kč/měsíc
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | PO+ST | 20:00 | 90 min |
začátečníci mají možnost chodit i pátek 18:30 s pokročilejšími

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
Pokročilí | PA | 18:30 | 60 min | Filip Timbaris

KONTAKT
EMAIL : filip.timbaris@kravmaga.cz
TEL : 722 964 792
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaMělník

 

Tělocvičná jednota Sokol

Tyršova 95,
276 01, Mělník

Pro přihlášení do pokročilého kurzu kontaktuje instruktora.

DĚTI A JUNIOŘI
Září 2019
Děti | PÁ  | 16:00 – 17:00 | Josef Šedivý
Junioři  | PÁ  | 17:00 – 18:00 | Josef Šedivý
Pro přihlášení do dětského kurzu kontaktuje instruktora.

KONTAKT
EMAIL : josef.sedivy@kravmaga.cz, filip.timbaris@kravmaga.cz, michal.dolezal@kravmaga.cz
TEL : 722 964 792 Filip, 739 610 572 Josef,  602 745 310 Michal
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com

 

 

 

ROUDNICE NAD LABEM

 

 

Tělocvična gymnázia

Malá/velká tělocvična gymnazia Roudnice Nad Labem
Roudnice nad Labem
Havlíčkova 175 (vchod z ulice Komenského, naproti kostelu Narození Panny Marie)

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI (velká tělocvična)
Nábory hlavní informační hodina pondělí 26.9.2022 od 18:00 a každé pondělí a středa od 18 hod do konce října.
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE -Začátečníci P0 | Malá tělocvična | PO+ST | 18:00 | 90min

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
Pokročilí P1/P2 | Velká tělocvična | PO+ST | 20:00 | 90min ||
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora Michala Doležala, viz. kontakt níže.

DĚTI (malá tělocvična)
2022
K0-K1 Děti 6 – 10 let | Pondělí | 16:30 | 45min | Miroslav Fiala
K2 – K3 Děti 6 – 10 let | Pondělí | 17:30 | 45min | Miroslav Fiala
J0 – J1 Děti 11 – 15 let| Středa | 16:30 | 45min |  Miroslav Fiala
J2 – J3 Děti 11 – 15 let | Středa | 17:30 | 60min  | Miroslav Fiala
Pro přihlášení do dětského kurzu kontaktuje instruktora Miroslava Fialu, viz. kontakt níže.

KONTAKT
Michal Doležal
EMAIL : michal.dolezal@kravmaga.cz
TEL : 602 745 310
WEB: www.kravmaga.cz
FB: https://www.facebook.com/Krav-maga-Roudnice-nad-Labemcz

KONTAKT DĚTI
Miroslav Fiala
EMAIL : miroslav.fiala@kravmaga.cz
TEL : 774 180 840
WEB: www.kravmaga.cz
FB: https://www.facebook.com/Krav-maga-Roudnice-nad-Labemcz

 

 

 

KRALUPY NAD VLTAVOU

 

 

Tělocvična Kralupy

Tělocvična Kralupy
Fitness centrum Párty club
U cukrovaru 1086, 27801 Kralupy nad Vltavou

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Začátečníci P0/1 |PO+STŘ |19:00 (90min) | Josef Šedivý
DOSPĚLÍ POKROČILÍ
Pokročilí | PO+STŘ | 20:30 (90min) | Josef Šedivý
DĚTI
16:00 – 17:00 ÚT

Tělocvična Odolena Voda

Základní škola Vítězslava Hálka
Školní 200, 250 70

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
Mírně pokročilí | ÚT 19:00 – 20:30 + ČT 19:30 – 21:00 | 90 min | Josef Šedivý

DĚTI
Děti | ČT 16:00 – 17:00 | 60min | Josef Šedivý

KONTAKT
EMAIL : josef.sedivy@kravmaga.cz
TEL : 739 610 572
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com

 

 

 

NERATOVICE

 

 

Tělocvična základní školy Ing. M. Plesingera-Božinova

Školní 900
277 11, Neratovice

KURZY 2022
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora

KONTAKT
EMAIL : richard.gala@kravmaga.cz
TEL : 737 866 557
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com

 

 

 

OSTRAVA

 

 

Tělocvična Jeremenkova – Vítkovice

Tělocvična Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy
Jeremenkova 2
Ostrava Vítkovice

Termín zimního semestru: 4.10. – 20.12.2022, Termín letního semestru 5.1. – 30.6.2023

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor čtvrtek 4.10.2022 v 18:00
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 18:00 | 90min | Aleš Plaček

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
2.9.2021 v 19:30
Pokročilí | ÚT+ČT | 19:30 | 90 min Aleš Plaček (Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora)

KONTAKT
EMAIL: ales.placek@kravmaga.cz,
TEL: +420 728 530 258
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaIKMFOstrava

 

 

KUŘIM

 

 

Sklep Gym

Křížkovského 48
Kuřim

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
Mírně pokročilí | 18:00 (120min) | PÁ | Filip Slunský

 

 

 

KONTAKT
EMAIL:filip.slunsky@kravmaga.cz
TEL: 773 883 322
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaBlansko

 

 

 

BEROUN

 

 

TJ Lokomotiva Beroun

Tyršova 85
266 80 Beroun

Dočasně uzavřeno. Nejbližší tréninky možno navštěvovat v Praze či Říčanech.

 

KONTAKT
EMAIL:
TEL:
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids

 

 

 

JIHLAVA

 

 

Tělocvična Kickbox Klub Reborn

Havlíčkova 58, 3. patro
Jihlava

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
13. 9. 2022 – 31. 1. 2023
Přihlašování ZDE – Začátečníci P1 | ÚT+ČT| 18:45 | Tibor Tomášek

KONTAKT
EMAIL: tibor.tomasek@kravmaga.cz
TEL: +420 603 402 290
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaJihlava

 

 

OLOMOUC

 

 

Tělocvična SŠ logistiky a chemie

U Hradiska 29
779 00 Olomouc

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor úterý 6.9.2022 17:30
6.9.2022 – 31.1.2023

Přihlašování ZDE – začátečníci | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
5.9.2022 – 30.1.2023
Pokročilá třída | PO+STŘ | PO 17:30 + ST 18:00 | 90 min | Jiří Nádvorník
pro přihlášení kontaktujte instruktora

KONTAKT
EMAIL: jiri.nadvornik@kravmaga.cz
TEL: +420 775 204 180
WEB: kravmaga.cz
FB: facebook.com/KravMagaOlomouc

 

OLOMOUC

 

Tělocvična VOŠ a SPŠ elektrotechnická

Božetěchova  755/3
779 00 Olomouc

NÁBOR DĚTI – ZAČÁTEČNÍCI 
Přihlášení se týká pouze náborové hodiny, nejedná se o závaznou přihlášku do kurzu.  
12.9.2022
Přihlašování ZDE: 6 – 8 let (KIDDY) | PO | 16:15 | 45min |  Ing.Michal Krivianski
Přihlašování ZDE: 9 – 12 let (K1) | PO | 17:00 |  60min| Ing.Michal Krivianski

14.9.2022
Přihlašování ZDE: od 13 let (J1) | STŘ | 16:00 | 60min | Tomáš Andrle

DĚTI – MÍRNĚ POKROČILÍ = pokračující z minulého roku
pro přihlášení kontaktujte MUDR.Martinu Horákovou, Ph.D martina.horakova@kravmaga.cz

ROZPIS VŠECH KURZŮ

19.9.2022 – 12.6.2023 PONDĚLÍ
Kiddy začátečníci + pokročilí…… ……….| PO | 16:15 | 45min | Ing.Michal Krivianszki
K1 začátečníci……………………………………| PO | 17:00 | 60min | Ing.Michal Krivianszki
K2 mírně pokročilí…………………………… | PO | 18:00 | 60min | Ing.Michal Krivianszki

21.9.2022 – 14.6.2023 STŘEDA
J1 začátečníci …………………………………..| STŘ | 16:00 | 60min | Tomáš Andrle
K2 mírně pokročilí …………………………..| STŘ | 17:00 | 60min | Tomáš Andrle
J2 mírně pokročilí + J3, K3 pokročilí …| STŘ | 18:00 | 60min | Tomáš Andrle

KONTAKT
MUDr. Martina Horáková, Ph.D.
EMAIL: martina.horakova@kravmaga.cz
TEL: +420 736 133 009
WEB: kravmaga.cz/sebeobrana-pro-deti.cz/#olomouc
FB: www.facebook.com/KravMaga.Kids.Olomouc/

 

 

ZLÍN

 

Tělocvična Praktická

Zálkadní škola Praktická
Mostní 2397
760 05 Zlín

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

KONTAKT
EMAIL: jiri.nadvornik@kravmaga.cz
TEL: +420 775 204 180
WEB: www.kravmaga.cz
FB: https://www.facebook.com/KravMagaZlin

 

 

ŠUMPERK

 

 

Tělocvična ZŠ Šumperk

Základní škola Šumperk
Sluneční 38, 787 01 Šumperk

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor čtvrtek 8.9.2022 17:30
8.9.2022 – 31.1.2023
Přihlašování ZDE – začátečníci | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Jiří Nádvorník

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
6.9.2022 – 31.1.2023
Pokročilí | ÚT+ČT | 19:00 | 90 min | Jiří Nádvorník
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

DĚTI
Nábor středa 7.9.2022 17:00
7.9.2022 – 25.1.2023
Přihlašování ZDE – Děti | STŘ | 17:00 | 60min | Jiří Nádvorník

 

KONTAKT
EMAIL: jiri.nadvornik@kravmaga.cz
TEL: +420 775 204 180
WEB: kravmaga.cz
FB děti: facebook.com/KravMagaKidsSumperk/
FB dospělí: facebook.com/KravMagaSumperk/

 

 

 

MLADÁ BOLESLAV

 

 

Tělocvična ZŠ Komenského

1. Základní škola
Komenského naměstí 76
293 01 Mladá Boleslav

 

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 20.9.2022 od 20:00
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 20:00 | 90 min | Filip Timbaris + Otto Nagy

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
20.9.2022
Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT+ČT | 18:30| 90 min | Filip Timbaris

DĚTI
Nábor 23.9.2022| PA | 16:00-17:00 | Otto Nagy
Pro více informací a přihlášení kontaktujte instruktora…

KONTAKT
Filip Timbaris
EMAIL : filip.timbaris@kravmaga.cz
TEL : 722 964 792

Otto Nagy
EMAIL : otto.nagy@kravmaga.cz
TEL : 734 589 179

WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaMladaBoleslavIKMF

 

 

 

 

 

BRANDÝS NAD LABEM

 

 

Tělocvična Volnočasové centrum Brandýs

Masarykovo nám. 1766
250 01 Brandýs n. L.

 

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 05.09.2022 od 19:00 hod PO
kurz 5.9.2022 – 31.12.2022
Pro více informací kontaktujte instruktora…

 

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
Pokročilí | ÚT+ČT | 19:00 | 90 min | David Kudrna

 

DĚTI
Věkové kategorie 3-5 let, 6-8 let, 9-11 let a 12-14 let. Tréninky probíhají každý všední den (mimo pátku) od 14-18 hod.

Děti | PO+ÚT+ST+ČT | 14.00 -18:00 | 50 min | Tomáš Kopřiva

Pro více informací kontaktujte instruktora…

KONTAKT – Dospělí pokročilí
David Kudrna
EMAIL : david.kudrna@kravmaga.cz
TEL : 724 755 737
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaBrandysNadLabem

KONTAKT – Dospělí začátečníci
Šimon Černý
EMAIL : simon.cerny@kravmaga.cz
TEL : +420 739 416 657
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaBrandysNadLabem

KONTAKT – Děti
Tomáš Kopřiva
EMAIL Dětské třídy : bezpeciprodeti@kravmaga.cz
TEL : 602 131 644
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaBrandysNadLabem

 

 

 

TACHOV

 

 

Sportovní hala

Pobřežní 1656
347 01 Tachov

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor začátečníci 23.9. 2020 v 20:15, od října v čase 17:45- 19:00
Začátečníci | PO+STŘ | 17:45- 19:00 | 75 min | Tomáš Vacek

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
Pokročilí | PO+STŘ | 19:00- 20:15 | 75 min | Tomáš Vacek
Středně pokročilí | PO+STŘ | 20:15 | 75 min | Tomáš Vacek

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

KONTAKT
EMAIL : tomas.vacek@kravmaga.cz
TEL : 723 155 689
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com

 

 

BENEŠOV

 

Tělocvična S-cenrtum

U Vodárny 2215
Benešov

Dočasně uzavřeno. Nejbližší tréninky možno navštěvovat v Praze či Říčanech.

KONTAKT
EMAIL:
TEL:
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaBenesov

 

 

DOMAŽLICE

 

 

Tělocvična ZŠ Msgre. B. Staška

Msgre. B. Staška 232
Domažlice

DOSPĚLÍ
29.9.2020 – 28.1.2021
Začátečníci+pokročilí | ÚT+ČT | 18:30 | 90 min | Václav Buršík
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

KONTAKT
EMAIL: vaclav.bursik@kravmaga.cz
TEL: +420 725 043 636
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaDomazlice

 

 

LITOMĚŘICE

 

 

Fitness Beseda

Kapucínské náměstí 206/6
412 01 Litoměřice

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 6.9. 2022 v 18:00
kurz 6.9.2022 – 31.12.2022
Začátečníci | ÚT+ČT |18:00 | 90 min | Šimon Černý
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
6.9.2022 – 31.12.2022
Pokročilí | ÚT+ČT |19:30 | 90 min | Šimon Černý
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

DĚTI/JUNIOŘI
kurz 6.9.2022 – 31.12.2022
Děti 7-10 | ČT |17:00 | 60 min | Šimon Černý​
Junioři 11-14 | ÚT |17:00 | 60 min | Šimon Černý

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

KONTAKT
EMAIL: simon.cerny@kravmaga.cz
TEL: +420 739 416 657
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaIKMFLitomerice

 

 

ÚSTÍ NAD LABEM

 

 

Sportovní hala UJEP

České mládeže 8
400 01 Ústí nad Labem

Pro informace ohledně kurzů Ústí nad Labem , kontaktujete přímo instruktora

KONTAKT
EMAIL: simon.cerny@kravmaga.cz
TEL: +420 739 416 657
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaIKMFUstinadLabem

 

ŽABONOSY

 

Tělocvična FIBL GYM-mlýn

Žabonosy 15

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
semestr 10.9. – 17.12. 2021
Začátečníci „hobíci“ | PÁ | 18:15-19:30 | 75min | Josef Hochman
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
semestr 7.9. – 16.12. 2021
Pokročilí | ÚT+ČT | 18:15-19:45 | 90min | Josef Hochman
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

DĚTI
semestr 7.9. – 17.12. 2021
Děti 5-8 let – pokročilí | ČT | 17:00-18:00 | 60min | Josef Hochman (1.lekce 9.9. 2021)
Děti 9-12 let – pokročilí | ÚT | 17:00-18:00 | 60min | Josef Hochman (1.lekce 7.9. 2021)
Děti 5-8 let – začátečníci | PÁ | 16:00-17:00 | 60min | Josef Hochman (1.lekce 10.9. 2021)
Děti 9-12 let – začátečníci | PÁ | 17:00-18:00 | 60min | Josef Hochman (1.lekce 10.9. 2021)
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

KONTAKT
EMAIL: josef.hochman@kravmaga.cz
TEL: +420 602 386 160
WEB: www.kravmaga.cz
FB: facebook.com/KravMagaZabonosy

 

TRUTNOV

 

 

Tělocvična Trifit gym & club

Horská 6 (vstup z Malého náměstí)
541 01 Trutnov

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor a informační hodina v pondělí 19.9.2022 od 18:00
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci PO/P1 PO+ST |od 18:00h | 60 min/ Tomáš Bečka

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
Pokročilí P1/P2 | PO+ST |19:00 | 60 min | Tomáš Bečka
pro přihlášení do pokročilé třídy kontaktujte instruktora na tel. 776 313 400

DĚTI
Nábor a informační hodina v pondělí 19.9.2022 od 16:00
DĚTI PO+ST |od 16:00h | 60 min/ Tomáš Bečka
pro přihlášení do pokročilé třídy kontaktujte instruktora na tel. 776 313 400

KONTAKT
EMAIL: tomas.becka@kravmaga.cz
TEL: +420 777 913 400
WEB: www.kravmaga.cz
FB: https://www.facebook.com/KravmagaIKMFTrutnov

 

 

MOHELNICE

 

 

Komplex Gim

Olomoucká 77
Mohelnice, 78985

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 5.9.2022 v 17:30
Termíny semestru: 5.9.2022 – 30.1.2023
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | PO+ST | 17:30 | 90min | Martin Kučera

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
5.9.2022 – 30.1.2023
Pokročilá třída | PO+STŘ | PO 19:00 + ST 19:00 | 90 min | Martin Kučera
Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

KONTAKT
EMAIL: martin.kucera@kravmaga.cz
TEL: +420 604 599 517
WEB: www.kravmaga.cz

 

LYSÁ NAD LABEM

 

 

Tělocvična ZŠ T.G.Masaryka

Palackého 160
289 22 Lysá nad Labem – Litol

DOSPĚLÍ ZAČÁTEČNÍCI
15.9.2022 – 9.2.2023
čtvrtek 20:00 – 21:30
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | 20:00 | 90min | ČT | Michal Vrátný

DOSPĚLÍ POKROČILÍ
13.9.2022 – 9.2.2023
úterý 20:30 – 22:00
čtvrtek 20:00 – 21:30
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2/P3 | 20:00 | 90min | ÚT+ČT | Michal Vrátný

KONTAKT
EMAIL: vratny.michal@kravmaga.cz
TEL: +420 777883312
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaLysaNadLabem

 

SVOJETICE

 

Tělocvična Svojetice

Mateřská škola Svojetice
Louňovická 358, 251 62 Mukařov

 

DĚTI
6.9. 2021- 20.6. 2022
Děti | PO | 17:00 | 60min | Pavel Martínek

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

KONTAKT
EMAIL : pavel.martinek@kravmaga.cz
TEL : 607 579 611
WEB: www.kravmaga.cz